• In English
 • НКЦПФР затвердила порядок звітування про провадження клірингової діяльності
  опубліковано 08 січня 2014 року о 15:47

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення «Про затвердження Положення про порядок надання звітності про провадження клірингової діяльності до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» на плановому засіданні регулятора.

  «Проект рішення визначає порядок звітування особи, яка провадить клірингову діяльність, до Комісії та передбачає подання цією особою щоденної та щоквартальної інформації про провадження нею клірингової діяльності. Нагадаю, що норми документу направлені на створення повнофункціональної системи подання звітності до регулятора, яка відбувається  в електронній формі у вигляді електронних документів з використанням системи електронного документообігу відповідно до опису розділів та схем XML-файлів», - розповіла Ірина Курочкіна, директор Департаменту розрахунково-клірингової діяльності НКЦПФР.

  Зауважимо, що Положення було розроблено відповідно до Законів України «Про депозитарну систему України»  та «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні». Під час встановленого строку оприлюднення рішення на офіційному сайті Комісії зауваження та пропозиції до нього не надійшли.

  Зазначений нормативно-правовий акт направлений до Мін’юсту для проходження державної реєстрації.