• In English
 • 21 лютого 2020 р. відбудеться засідання Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади
  опубліковано 13 лютого 2020 року о 09:54

  21 лютого 2020 р. відбудеться засідання Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади, утвореної відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2012 р. № 658.

  До участі у заході запрошені голови громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, обласних, Київській міській держадміністраціях, державні секретарі міністерств, перші заступники керівників Держкомтелерадіо та НАДС.

  Під час заходу планується, зокрема:

  - представити проект роз’яснень щодо правозастосування під час формування та організації діяльності громадських рад, а також результати роботи робочої групи з підготовки пропозицій стосовно удосконалення законодавства щодо формування та діяльності громадських рад;

  - обговорити проблемні питання формування та діяльності громадських рад, налагодження їх взаємодії з відповідними органами виконавчої влади, а також питання, пов’язані з діяльністю Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів (вул. Інститутська, 7).

  Час проведення: 10.00 – 12.30 (реєстрація з 9.00).

  Відповідальний структурний підрозділ: Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів.

  Контактна особа: головний спеціаліст Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Леонтьєва Анна (leonteva@kmu.gov.ua, тел.: (044) 256-62-28).