• In English
 • 2018 рік став роком активної міжнародної співпраці, – Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 20 грудня 2018 року о 10:55

  Українські правоохоронці збільшили свою присутність у Генеральному секретаріаті Інтерполу, наразі тривають перемовини про представництво української поліції у Глобальному комплексі інновацій Інтерполу у Сінгапурі, а також про збільшення кількості вітчизняних правоохоронців в офісі Європолу у Гаазі. Про це Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив сьогодні, 20 грудня, під час звітної прес-конференції за результатами роботи відомства у 2018 році.

  За словами Сергія Князєва, 2018 рік можна назвати роком активної та плідної міжнародної співпраці. Зокрема, кількість представників української поліції в Генеральному секретаріаті Інтерполу збільшено з одного до трьох поліцейських. Зараз тривають перемовини щодо призначення представника Нацполіції до Глобального комплексу інновацій Інтерполу у Сінгапурі.

  Тим часом один представник Нацполіції почав свою роботу у штаб-квартирі Європолу у Гаазі. Зараз тривають перемовини щодо збільшення українського представництва в Європолідо трьох поліцейських.

  Сергій Князєв також повідомив про участь 24 працівників Національної поліції України у трьох миротворчих місіях: на Кіпрі, у Республіці Південний Судан та Косово.

  Водночас він зазначив, що упродовж 2018 року з використанням каналів Інтерполу правоохоронці встановили 773 особи, підозрюваних у вчинені злочинів.

  Здійснено екстрадицію в Україну 37 осіб та з України екстрадовано 53 особи. На цей час у міжнародному розшуку перебуває 2 130 осіб, яким оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – повідомив Сергій Князєв.

  Нагадаємо, що відповідно до змін, внесених до урядової постанови, Україну в Інтерполі представляють троє поліцейських.