Уряд запустив єдиний онлайн-майданчик для допомоги українцям, постраждалим внаслідок війни - www.help-platform.in.ua Це перша в Україні онлайн-платформа, де зібрана інформація про всі ключові служби, що надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Також на сайті є інформація, яка допоможе громадянам розпізнати негативні наслідки насильства та вчасно впоратися з ними. Платформа допомоги врятованим створена за ініціативи Офісу Віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
Перевірки ВПО мають здійснюватися лише за наявності підозри щодо неправомірного отримання допомоги. Мова йде про вибіркову перевірку внутрішніх переселенців. Їх кількість знизилася майже у 12 разів у порівнянні з минулим роком. Але перевірки мають здійснюватися лише за наявності підозри щодо неправомірного отримання допомоги.
У сфері соціальної політики визначили ключові антикорупційні заходи. Мінсоцполітики активно долучилося до розробки Програми у сфері соціальної політики. Ключовими заходами, спрямованими на боротьбу з корупцією у соціальній політиці, є:
З березня 2022 року 600 тисяч українців повернулись до роботи. Починаючи з другої половини минулого року було зафіксоване зростання кількості найманих працівників та кількість вакансій від роботодавців. Важливу роль в цього зіграли прогарми стимулювання зайнятості та підприємництва, які запровадив Уряд. Це грантова програма єРобота, «Власна справа», програми виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб .