• In English
 • 1494 мешканці деокупованих територій отримали медичну допомогу від команд медицини катастроф упродовж двох минулих тижнів
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 09 березня 2023 року о 14:35

  1494 особи (із них 153 – діти) з 46 населених пунктів на деокупованих територіях Херсонської та Миколаївської областей отримали медичну допомогу від команд медицини катастроф у період з 20 лютого по 5 березня.

  Із пацієнтами працювали 5 команд медиків державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоровʼя України», Кіровоградського, Одеського, Рівненського, Черкаського обласних центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, які надавали людям спеціалізовану амбулаторну допомогу.

  Кожна бригада, що виїжджає на деокуповані території, укомплектована висококваліфікованими працівниками системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Від початку роботи (22 жовтня 2022 року) в Херсонській та Миколаївській областях команди медицини катастроф надали допомогу 12 621 пацієнту і відвідали більше ніж 100 населених пунктів.

  Робота таких медичних команд в Україні розпочалася в квітні на звільненій Київщині. Відтоді вони постійно виїжджають на територію деокупованих громад і надають медичну допомогу тим, хто упродовж тривалого часу не мав до неї доступу через окупацію.