• In English
 • 1,32 мільярда гривень до Державного бюджету за три нафтогазоносні лоти: результати електронних аукціонів

  Держгеонадра провели електронні торги з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Всього реалізували три лоти: два ініційовані з Інвестиційного атласу надрокористувача та один номінований ринком.

  Зокрема серед лотів:

  • Площа Майорівська з покладами газу природного і конденсату, що в Полтавській області. За неї змагалося п’ять учасників. Під час торгів вартість лота зросла на 2607% порівняно з початковою ціною – до 1,102 млрд грн.
  • Бірківсько-Зіньківська площа з покладами газу природного і конденсату в Полтавській області. Ціна продажу склала 211 млн грн при початковій в 54,456 грн.
  • Площа Рибницька з покладами газу природного, що в Івано-Франківській області. Вартість лота – 9,145 млн грн, що на 1,1% більше від початкової.

  Дозволи на користування надрами надаються на 20 років з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ).

  Ознайомитися з інформацією про аукціони можна за посиланням.

  У разі дискваліфікації переможців аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами до Державного бюджету України буде перераховано гарантійні внески, що становлять 20% від початкової ціни лота, але не менше 10 мільйонів гривень. Лоти, торги з яких сьогодні не відбулися, будуть повторно виставлені на е-аукціони протягом трьох робочих днів.