• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 11 червня 2018 року о 09:21

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 10/50; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/20.

  Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 35,9 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 7870 осіб та 1080 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 8775 осіб та 1745 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 6725 осіб та 1420 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3135 осіб та 780 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 9330 осіб.

  Учора в контрольному пункті «Станиця Луганська» оперативними співробітниками Донецько-Луганського регіонального управління спільно з представниками Нацполіції під час проведення перевірки громадян, які прямують з ТОТ України, було встановлено, що в загальному потоці перебуває громадянин, який, можливо, причетний до незаконних військових формувань. Для з'ясування обставин та проведення подальших слідчих дій громадянина передано до Нацполіції.

  Крім того, у цьому ж КПВВ прикордонники Лисичанського загону виявили у громадянина України, який прямував з ТОТУ, в ручній поклажі 80 пачок сигарет з акцизом так званої ЛНР на загальну суму 600 гривень. Виявлений товар передано представникам ДФС.

  А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське», що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, військовослужбовці Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби серед особистих речей нашого співвітчизника знайшли свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане фейковою республікою. Документ передано представникам Нацполіції.

  Один випадок пропонування неправомірної грошової винагороди за перетин лінії зіткнення за недійсним паспортним документом запропонував українець у КПВВ «Гнутове» військовослужбовцям Донецького загону. Стосовно правопорушника до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».