1 листопада на державні шахти перераховано 671,4 млн грн на зарплати гірникам
Перераховані на державні шахти кошти у розмірі 671,4 млн грн будуть використані для повного погашення заборгованості за липень і серпень, а також на виплату зарплати шахтарям за вересень 2021 року.
Суму було перераховано в запланований термін, про який Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив під час зустрічі з керівництвом Укрвуглепрофспілки та керівниками профспілок державних вугледобувних підприємств 26 жовтня.
Визначена сума – частина коштів, що були виділені відповідно до змін до Держбюджету про додаткове спрямування 1 млрд грн для виплат шахтарям.
Ще 335,8 млн грн передбачено на виплату заробітної плати гірникам у грудні поточного року.
Нагадаємо, Верховна Рада 8 жовтня 2021 року ухвалила зміни до Держбюджету,
якими додатково спрямовано 1 млрд грн для виплат працівникам державних вуглевидобувних підприємств.