• In English
 • Запрошення до участі у відборі сценарію
  опубліковано 23 червня 2018

  23
  червня

  16:44

  субота
  04
  липня

  16:44

  середа

  Запрошення до участі у відборі сценарію

  Оголошується відбір сценаріїв телевізійних роликів (хронометраж не менше ніж 30 секунд, виконання: анімація/графіка)

  Інформація, яка можу бути використана під час розроблення сценаріїв:

  • Відеоролик «700 грн від Уряду за зекономлений газ»

  Зекономили взимку 100 кубометрів газу чи 150 кіловат електроенергії, яка використовувалася на опалення помешкання? Маєте змогу отримати від Уряду грошову премію за розумне споживання енергоресурсів.

  Для цього до 1 вересня 2018 року подайте заяву в місцеве управління соціального захисту населення.

  Зазначте свій рахунок в банку, де Ви отримуєте пенсію чи соціальні виплати, або відділення Укрпошти, де Вам зручно забрати кошти.

  І управління соціального захисту населення перерахує Вам персональну премію за енергоефективність.

  P. S. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжних документах або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

  Держава турбується про Вас. Teplo.gov.ua, урядова гаряча лінія 15-45

  •  Відеоролик «Ви маєте право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише фактично проживаючих»

  Держава йде назустріч родинам, у помешканнях яких зареєстровані повнолітні діти, які вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

  У такому випадку мешканець квартири під час оформлення субсидії, в декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен зазначити інформацію про родичів, котрі зареєстровані, але не живуть із субсидіє отримувачем. Так, зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

  Якщо, наприклад,  у помешканні прописана повнолітня одружена донька, то в декларації (у розділі II) потрібно також зазначити інформацію про її сім’ю,  чоловіка та дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою.

  Разом із декларацією треба подати комісії Заяву з проханням розглянути на питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова. А також обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місті, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

  На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Такий працівник складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання до комісії. І комісія приймає рішення щодо  призначення субсидії не на п’ятьох осіб, а на трьох.

  Це рішення комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто плата за послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. При цьому для обрахунку субсидії враховуються доходи  трьох членів родини, а не п’яти.

  Держава турбується про Вас. Teplo.gov.ua, урядова гаряча лінія 15-45

  • Відеоролик «Безробітні теж мають право на субсидію»

  Кажуть, безробітні не мають більше права на субсидію? Насправді це не так. Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

  • декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду України.
  • якщо безробітна особа не задекларувала  свої доходи, органи соцзахисту під час розрахунку розміру субсидії порахують таким лзарахують такій особі працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3). + необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці в розмірі, що не менший ніж мінімальний (819*3=2457 гривень).

  Сплата ЄСВ відображається у базі даних податкової служби та Пенсійного фонду України і зараховується громадянам до страхового стажу

  Держава турбується про Вас. Teplo.gov.ua, урядова гаряча лінія 15-45

  • Відеоролик  «Усна» відмова працівника управління соціального захисту населення є незаконною

  Кажуть, у субсидії відмовляють одномоментно особам, що перебували за кордоном більш ніж 60 днів?

  Насправді, відмова в субсидії працівника управління соціального захисту населення, надана в усній формі, є незаконною. Згідно із Законом України  «Про звернення громадян» орган соцзахисту зобов’язаний оформити заяву і декларацію і лише після їх розгляду офіційно (письмово) повідомити заявнику чи буде призначено йому субсидію.

  Факт перебування за кордоном не є підставою для відмови в призначенні субсидії якщо людина:

  • отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи
  • перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні
  • декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ

  Йдеться про заробітчан, які вправі задекларувати в Україні свої заробітки, сплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.

  Держава турбується про Вас. Teplo.gov.ua, урядова гаряча лінія 15-45

  Строк виконання/надання готових творів: 4 липня 2018 року.