• In English
 • У Національному університеті оборони імені Івана Черняховського відбудеться Міжнародна антикорупційна конференція
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 листопада 2018

  26
  листопада

  10:00

  понедiлок
  28
  листопада

  17:00

  середа
  проспект Повітрофлотський, 28, м. Київ

  У період з 26 по 28 листопада у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проводитиметься Міжнародна антикорупційна конференція.

  Участь у заході братимуть представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України та центральних органів виконавчої влади, Представництва НАТО в Україні, Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (CIDS), Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, народні депутати України, посли європейських держав, слухачі Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції, науковці, національні та міжнародні експерти.

  Мета конференції полягає у наданні можливості керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України отримати практичний досвід щодо подолання корупції, а також переглянути підходи у запобіганні та протидії корупції в найбільш уразливих зонах ризику, таких як кадрова політика, державні закупівлі, використання фондів та земель тощо.

  Учасники також матимуть змогу обмінятися досвідом та думками щодо реалізації завдань та заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2018-2020 роки.

  26 листопада під час відкриття Міжнародної антикорупційної конференції заплановано проведення прес-конференції за участю представників керівництва Міністерства оборони України, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Представництва НАТО в Україні, Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, радників з оборонних питань при Міністерстві оборони України.

  Представникам ЗМІ надсилати заявки на акредитацію з поміткою “акредитація” на електронну адресу: press_nuou@ukr.net із зазначенням
  даних прізвища, ім’я журналіста, оператора, назви ЗМІ, контактного телефону, e-mail.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 19:00 23 листопада 2018.

  Збір акредитованих журналістів о 8:50 26 листопада на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (проспект Повітрофлотський, 28). Початок заходу о 9:30.