• In English
 • 23 листопада Іванна Климпуш-Цинцадзе нагородить переможців конкурсу журналістських матеріалів на тему євроінтеграції
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 листопада 2018

  23
  листопада

  15:00

  16:00

  п'ятниця
  вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ

  Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе 23 листопада візьме участь в нагородженні переможців конкурсу журналістських матеріалів на тему європейської інтеграції.

  Дата та час: 23 листопада 2018 р., 15:00 – 16:00

  Місце проведення: Admiral Hall (2-й поверх), вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ.

  В підбитті підсумків конкурсу, який тривав з лютого до вересня та зібрав майже 200 робіт, також візьмуть участь члени почесного журі, до складу якого увійшли відомі представники українських медіа, громадських організацій, Представництва ЄС в Україні.

  Нагородження відбудеться в номінаціях «Студентський матеріал», «Репортаж», «Інтерв’ю», «Аналітичний матеріал», «Суб’єктивний погляд», «Історія успіху».

  Вхід за редакційними посвідченнями.

  Довідково

  Конкурс публікацій на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в регіональних ЗМІ організований проектом Association4U під патронатом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Мета конкурсу - підвищити обізнаність суспільства про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом; пояснити можливості та виклики, які постають в процесі імплементації Угоди перед українськими державними інститутами, громадянами, неурядовими організаціями та господарюючими суб’єктами; популяризувати успішний досвід українських громадян та заохотити до активного використання можливостей, що надаються Угодою про асоціацію, сприяти утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України й українців.