• In English
 • Проект ЄС Association4U оголосив конкурс на посади експертів з євроінтеграції до Уряду України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 вересня 2022

  15
  вересня

  20:48

  четвер
  30
  вересня

  23:59

  п’ятниця

  Проект ЄС Association4U відкрив конкурс на посади спеціалістів до Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Процес прийому заявок триватиме до кінця робочого дня 30 вересня цього року.

  Вакансії відкриті для експертів, які вже спеціалізуються або готові розпочати роботу у таких сферах законодавства ЄС як: вільний рух товарів і митний союз; надання послуг; фінанси; сільське господарство; транспорт; енергетика; соціальна політика; довкілля і клімат; інтелектуальна власність; захист прав споживачів; конкуренція та державна допомога; юстиція та внутрішні справи.

  Які задачі покладатимуться на експертів?

  Аналіз прогалин щодо відповідності українського законодавства до європейського.

  Комплаєнс-чек законодавства України та проектів законодавчих ініціатив.

  Планування, моніторинг та звітування щодо наближення національного законодавства до європейського, а також інша, пов’язана із цим діяльність.

  Комунікація та координація процесів апроксимації з експертами з міністерств, інших урядових інституцій та міжнародних проектів.

  Розвиток, підтримка і комунікація зі стейкхолдерами у державному управлінні та поза ним.

  Виконання аналітичних задач, зокрема досліджень, підготовка висновків і записок з аналізу політик.

  Повний опис вакансій та аплікаційна форма - за посиланням

  Довідково 

  23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на вступ до ЄС. Лідери країн Євросоюзу у своєму висновку зазначили, що як тільки всі умови будуть повністю виконані, зокрема 7 рекомендацій Єврокомісії, Рада ЄС ухвалить рішення щодо подальших кроків.

  З метою ефективної підготовки України до членства в ЄС, Кабінет Міністрів розпочав роботу з підвищення інституційної спроможності Уряду у сфері європейської інтеграції. У свою чергу, Верховна Рада 29 липня схвалила Постанову, якою визначила адаптацію законодавства України до acquis ЄС, а також забезпечення відповідності актів ВРУ зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції серед головних завдань Парламенту, що реалізується спільно з Кабінетом Міністрів України.

  Проект ЄС Association4U надає Кабінету Міністрів та Верховній Раді всебічну підтримку на цьому шляху.