14 вересня відбудеться брифінг щодо представлення України на конференції Web Summit


14 вересня 2022, середа

Тривалість 12:00-12:30


14 вересня 2022 року відбудеться брифінг щодо представлення України на топтехнологічній конференції Web Summit

Початок: 12:00 (початок реєстрації 11:00)

Місце проведення: Unit City

Спікери:

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції
  • Павло Карташов, Директор Українського фонду стартапів
  • Костянтин Євтушенко, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City
  • Анна Дерев’янко, виконавча Директорка Європейської Бізнес Асоціації
  • Олена Мажуга, інвестиційна директорка Flyer One Ventures
  • Валерій Красовський, співзасновник та СЕО Sigma Software Group
  • Вікторія Зайченко, генеральна директорка Bitcoin Magazine Ukraine

Акредитація для журналістів обов’язкова за посиланням. Заповнити Google-форму для участі потрібно до 18:00 13 вересня.

Трансляція брифінгу відбудеться на сторінці у Facebook та YouTube-каналі Мінцифри.

Довідково

Web Summit — найбільша технологічна конференція у світі. І цього року Україна вдруге представить власний павільйон. Топові стартапи, фонди, ІТ-компанії та держава спільно презентують потужну українську техекосистему світовому ІТ-ком’юніті. Зокрема, цього року у Web Summit візьме участь найбільша делегація українських стартапів, які було відібрано Українським фондом стартапів.

Web Summit — це понад 70 тисяч відвідувачів, 2000+ стартапів та 900+ спікерів, серед яких — представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, OpenSea, Microsoft тощо.