• In English
 • Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  опубліковано 13 серпня 2018

  13
  серпня

  17:20

  понеділок
  27
  серпня

  23:59

  понеділок

  Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України, створеного за підтримки ЄС та інших міжнародних партнерів з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

  Офіс реформ Кабінету Міністрів України шукає висококваліфікованого Старшого проектного менеджера (Поліпшення бізнес-клімату).

  Очікується, що такий фахівець забезпечуватиме надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам у розробці і реалізації пріоритетних реформ.

  Співробітник Офісу реформ працюватиме за консультаційним контрактом (недержавна служба), яким запропонований конкурентний рівень оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів!

  Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23:59 (GMT+3) 27 серпня 2018 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

  Будь ласка, завантажте файл з детальним Опис вакансії.pdf та аплікаційну форму 18.doc.