• In English
 • 13 серпня - урочисте відкриття IV чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 13 серпня 2018

  13
  серпня

  12:00

  14:00

  понеділок
  м. Київ, Гідропарк

  13 серпня у Гідропарку, на території пляжного комплексу OlmecaPlage, відбудеться урочиста церемонія відкриття IV чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху.

  Початок – о 12.00.

  Організатори: Спортивна федерація глухих України, Європейська спортивна організація глухих

  Партнерство та підтримка: Міністерство молоді та спорту України; Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

  Учасників змагань вітатимуть:

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов;

  Президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич;

  Президент Спортивної федерації глухих Леонід Касіцький;

  Представник Європейської спортивної організації глухих Олександр Романцов;

  Спортивна громадськість України.

  IV чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху пройде з 12 по 19 серпня 2018 року. Україна приймає ці змагання вперше.

  Дуже символічно, що саме під час успішного виступу національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року, яскравою сторінкою яких стали змагання з пляжного волейболу, Європейською спортивною організацією глухих було прийнято рішення про проведення чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед спортсменів з порушенням слуху власне в Україні.

  За чисельністю команд-учасниць цей чемпіонат - найбільший в історії, у змаганнях братимуть участь 15 країн Європи: 16 жіночих та 17 чоловічих команд.

  Телефон для акредитації та довідок – 0937711064.