• In English
 • Оргкомітет ЕКСПО-2020 запрошує представників українських ЗМІ до попередньої акредитації

  25
  червня

  15:01

  вівторок
  30
  червня

  18:00

  неділя

  Організаційний комітет ЕКСПО-2020 запрошує до попередньої акредитації усіх зацікавлених у висвітленні подій виставки представників українських засобів масової інформації.

  Пройти акредитацію у вас є можливість за посиланням.

  Акредитація відкрита для всіх професійних медіа. Водночас, організатори ЕКСПО-2020 не запроваджують кількісні квоти для представників ЗМІ за країною походження.

  В процесі акредитації усі зацікавлені ЗМІ мають призначити відповідального за акредитацію співробітника зі свого штату (Accreditation Liaison Officer), що здійснюватиме безпосередню комунікацію із організаторами виставки у майбутньому щодо всіх можливих питань, пов’язаних із акредитацією.

  Для отримання акредитації ЗМІ мають надати основні дані про себе та свою контактну інформацію, а також кількість необхідних акредитацій для своїх співробітників.

  Кінцевий термін акредитації ЗМІ для вираження власного інтересу до участі в роботі ЕКСПО-2020 - 30 червня 2019 року.

  Очікується, що акредитація ЗМІ до цього терміну забезпечить Організаційний комітет ЕКСПО-2020 необхідною інформацією щодо орієнтовної кількості ЗМІ, що планують брати участь у висвітлені подій виставки. Акредитація на цьому етапі є важливою частиною процесу медіапланування ЕКСПО-2020.

  Варто зауважити, що це не формальна акредитація. Безпосередня акредитація ЗМІ на ЕКСПО-2020 почнеться у грудні 2019 року.

  У разі виникнення додаткових питань і запитів Ви також можете звернутись за електронною адресою media.services@expo2020.ae