• In English
 • Оголошення про оприлюднення проекту рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Вимог до Державної системи онлайн-моніторингу»

  07
  грудня

  18:00

  понеділок
  07
  січня

  18:00

  четвер

  Проект рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей «Про затвердження Вимог до Державної системи онлайн-моніторингу» (далі – проект Рішення) розроблено на виконання пункту 25 частини 1 статті 8 Закону України Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», яким закріплено повноваження Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей встановити вимоги до Державної системи онлайн-моніторингу.

  Метою встановлення вимог до онлайн-системи «Державна система онлайн-моніторингу» є забезпечення ефективного функціонування Державної системи онлайн-моніторингу та виконання функцій державного нагляду (контролю) за діяльністю у сфері організації та проведення азартних ігор.

  Розробником проекту Рішення є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей. Адреса розробника: м.Київ, бульв. Лесі Українки, 26.

  Проект Рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України Урядовий портал у розділі «Проекти регуляторних актів». 

  Зауваження та пропозиції до проекту Рішення можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами протягом 30 днів з дня його оприлюднення до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей: бульв. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133 або в електронному вигляді на електронну адресу: info@gc.gov.ua.