• In English
 • 9 вересня - прес-конференція з нагоди старту у Києві Європейського Кубка Націй зі спортивного покерА
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 04 вересня 2019

  09
  вересня

  12:00

  13:00

  понеділок

  З 22 по 24 березня в м. Дублін (Ірландія) проходив Кубок нації зі спортивного покера (IFMP EUROPEAN NATIONS CUP 2019), в якому перше місце зайняла команда національної збірної України зі спортивного покера та стала чинним володарем Кубка.

  З 24 по 27 вересня 2019 року Київ вперше в історії прийматиме престижні змагання зі спортивного покеру - Європейський Кубок Націй.

  У ці дні в конгрес-холі готелю «Братислава» зберуться 16 найкращих збірних Європи задля того, щоб у чесній спортивній боротьбі виявити найкращих. Національна збірна України, яка у березні цього року сенсаційно виграла світовий Кубок Націй, тепер у рідних стінах спробує повторити свій успіх.

  На відміну від класичного покера змагання із матч-покера проходять таким чином, що в них все вирішує лише майстерність та вміння гравців. Отже, переможе найсильніша команда!

  Шановні журналісти!

  Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції, присвяченій проведенню у Києві Європейського Кубка Націй, що відбудеться 9 вересня о 12:00 у готелі «Братислава» (вул. А. Малишка, 1)

  Увага! Акредитація на подію обов’язкова за електронною поштою: reception@uspf.org.ua

  За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +38093 366 4380 (прес-аташе Федерації Євген Смертенко).