• In English
 • 10 вересня відбудеться презентація аналітичного модуля «Прозорі перевірки»
  Державна регуляторна служба України, опубліковано 04 вересня 2019

  10
  вересня

  14:00

  15:00

  вiвторок

  10 вересня о 14:00 відбудеться презентація аналітичного модуля «Прозорі перевірки» – онлайн-інструмента, створеного на базі Інспекційного порталу. Модуль має на меті посилити громадський контроль, знизити регуляторний тиск на бізнес і підвищити рівень прозорості діяльності контрольних органів.

  Серед головних переваг модуля: актуальність і повнота інформації про заплановані та проведені перевірки – і систематизація даних за допомогою спеціальних фільтрів, що робить його зручним інструментом для використання як представниками бізнесу і громадськості, так і контрольними органами.

  Модуль створений Офісом ефективного регулювання (BRDO) спільно з Державною регуляторною службою України у межах проєкту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».


  Більше про можливості інструменту розкажуть:

  ▶Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби

  ▶Олексій Дорогань, виконавчий директор BRDO

  ▶Петро Матіяшек, керівник проєкту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

  ▶Катерина Оніліогву, керівниця напрямку відкритих даних проєкту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».


  Дата і час: вівторок, 10 вересня, початок о 14:00

  Місце проведення: простір Inveria, Lecture Hall, вул. Володимирська 49-а (карта проїзду тут https://youtu.be/V5F5BCfzyvs)

  Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/dashboard_registration


  З питань акредитації ЗМІ звертатися до o.kurbashnova@brdo.com.ua.