• In English
 • 8 вересня Владислав Криклій та команда підтримки реформ Мінінфраструктури (RST) організовує зустріч у форматі «держава-to-бізнес» під гаслом #SafetyMatters – «Безпека має значення»

  08
  вересня

  13:00

  14:00

  вівторок

  У вівторок, 8 вересня, о 13:00 у Києві (вул. Дорогожицька, 3, Unit.City) Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та команда підтримки реформ Мінінфраструктури (RST) організовує зустріч у форматі «держава-to-бізнес» під гаслом #SafetyMatters – «Безпека має значення».

  Метою цієї зустрічі є презентація реформ в дорожній інфраструктурі України та визначення практичних кроків для отримання синергетичного ефекту від спільної діяльності державних установ та бізнесу в організації дорожніх перевезень в рамках виконання цілей сталого розвитку, втілення новітніх технологій та підвищення безпеки дорожнього руху.

  Зустріч передбачає відкритий діалог Міністра інфраструктури України з представниками бізнесу за участю народних депутатів України, міжнародних фінансових організацій та представників громадськості. Це професійна дискусія з питань формування нових рішень у сфері автомобільного транспорту та галузі дорожнього господарства України, покликаних підвищити рівень безпеки на дорогах, а саме: встановлення камер авто фіксації та систем автоматичного габаритно-вагового контролю, застосування концепції Vision Zero в Україні, інфраструктурні рішення для маломобільних груп населення, розбудова інтелектуальних транспортних систем та розумних доріг. Запланована участь представників державних структур, до сфери яких належать питання автомобільного транспорту, дорожнього господарства та інфраструктури, профільних організацій та об’єднань, фінансових установ та бізнесу.

  Ключовими темами для обговорення будуть ефективність впровадження автоматичного габаритно-вагового контролю та камер автоматичної фіксації швидкості, а також подальше впровадження технологій цифрового контролю ПДР на українських автомобільних шляхах. Можливість імплементації європейського досвіду для зниження рівня смертності на українських дорогах та розбудова системи «розумних доріг». Інклюзивність для всіх учасників дорожнього руху. Підвищення рівня роботи аварійно-рятувальних служб. Тотальна діджиталізація заради безпеки на дорогах.


  Акредитація для ЗМІ

  Представники мас-медіа, які бажають взяти участь у роботі зустрічі, повинні заповнити спеціальну форму. Увага, участь обмежена у зв’язку з карантинними вимогами.


  Онлайн-трасляція заходу

  Усіх, кого цікавить тема реформування дорожньої галузі та її безпекова складова запрошуємо долучатися до заходу в режимі онлайн.