• In English
 • 10 вересня - засідання колегії Державної інспекції ядерного регулювання України

  10
  вересня

  10:00

  13:00

  четвер

  10 вересня 2020 року о 10:00 відбудеться засідання колегії Державної інспекції ядерного регулювання України, присвячене розгляду питання про стан виконання зобов‘язань за Об‘єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та про безпеку поводження з радіоактивними відходами.

  Під час засідання відбудеться також розгляд «Сьомої Національної доповіді України про виконання зобов’язань за Об’єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та про безпеку поводження з радіоактивними відходами», що підготовлена Державною інспекцією ядерного регулювання України у співпраці з Державним агентством України з управління зоною відчуження, Міністерством енергетики, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, експлуатуючими організаціями і підприємствами.

  Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

  Відповідальний структурний підрозділ: Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку.

  Контактна інформація: Тетяна Княжницька – начальник Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку.

  Інформацію щодо участі у засіданні просимо надіслати до 09 вересня 2020 року на адресу: knyazhnytska@hq.snrc.gov.ua.