• In English
 • 8 лютого Сергій Марченко виступить під час онлайн-дискусії Atlantic Council
  Міністерство фінансів України, опубліковано 06 лютого 2023

  08
  лютого

  16:30

  17:30

  середа

  8 лютого о 16:30 за київським часом Міністр фінансів України Сергій Марченко виступить під час онлайн-дискусії аналітичного центру Atlantic Council “Як протидіяти загрозам росії глобальній фінансовій безпеці”, як ключовий запрошений спікер заходу.

  Модератором заходу буде Старший директор Євразійського центру Atlantic Council Джон Гербст.

  У дискусії візьмуть участь експерт із стратегії BlueBay Asset Management Тімоті Еш, засновник Global Coalition to Fight Financial Crime Джон К’юсак, співзасновниця Міжнародного центру української перемоги Олена Галушка та старший науковий співробітник Atlantic Council Браян О’Тул.

  росія є однією з найбільших загроз світовій фінансовій безпеці: ухилення від санкцій, використання фінансової та банківської систем для фінансування терористичних організацій, сприяння поширенню зброї масового ураження серед держав-спонсорів тероризму. Саме тому Міністерство фінансів України системно закликає глобальні фінансові інституції, як FATF, виключити та внести в чорний список росію, щоб не дозволити злу зловживати міжнародними системами в своїх інтересах.

  У ході дискусії сторони обговорять, що можуть зробити партнери України, щоб ефективніше протидіяти російським загрозам світовій фінансовій безпеці. Також як ці заходи допоможуть пришвидшити перемогу України у війні рф.

  Деталі та реєстрація за посиланням.