• In English
 • 7 липня в Києві відзначать День Дніпра

  07
  липня

  11:00

  13:00

  неділя
  м. Київ, вул. Оболонська набережна,1

  7 липня об 11.00 в Києві, на вул. Оболонська набережна, 1, відбудуться заходи з нагоди Дня Дніпра. Програмою заходів, зокрема,  передбачено зариблення Дніпра червонокнижним видом риб, змагання рибалок, заплив на  дистанцію 500 метрів, аквамістечко для дітей, флеш-моб, концерт тощо.

  День Дніпра – це можливість поєднати у одному заході розваги для дітей з екологічною складовою, чилінг, майстер-класи та вкотре звернути увагу громадськості на екологічні проблеми головної водної артерії України – Дніпра; обговорити інституційні зміни у водному секторі України та впровадження нової філософії управління водними ресурсами за басейновим принципом, зокрема написання плану управління річковим басейном Дніпра; привернути увагу суспільства до питань чистоти водних ресурсів.

  У заході запланована участь:

  •    Заступника Міністра екології та природних ресурсів України Миколи Кузьо

  •    Керівника відділу програм зовнішньої допомоги ЄС Представництва Європейського Союзу в Україні Йоганнеса Баура 

  •    Голови Держводагентства Ірини Овчаренко

  •    Голови Держрибагентства Ярослава Бєлова

  •    Генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти.

  Організатор заходу: Держводагентство, за підтримки Мінприроди, Держрибагентства, Регіонального проекту ЄС «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго», AQUAMAN 3.8, БУВР середнього Дніпра, Київської міської державної адміністрації, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

  Акредитація ЗМІ: за тел.: 044-246-71-40; 044-234-03-87, 066-202-63-23, e-mail: kovtunenko@davr.gov.ua, simkova@davr.gov.ua.

  Локація Dnipro Day-2019: вул. Оболонська набережна, 1, біля Саду каменів.

  Транспортне сполучення:

  -    від станції метро «Мінська» тролейбусами № 47, 88, маршрутними таксі № 476, 485 до зупинки «Академія водного транспорту»;

  -    від станції метро «Почайна» тролейбусом № 34 до зупинки «Академія водного транспорту»;

  -    від станції метро «Оболонь» тролейбусом № 47, автобусом № 77, маршрутним таксі № 476.

  Від Коледжу морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту ім. Гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного пройти пішки приблизно 6 хвилин.