• In English
 • 7 грудня - III Міжнародна науково-практична конференція щодо реалізації державної антикорупційної політики
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 05 грудня 2018

  07
  грудня

  09:00

  12:00

  п'ятниця

  У п'ятницю, 7 грудня, у Національній академії внутрішніх справ відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція за темою «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі», присвячена Міжнародному Дню боротьби з корупцією.

  Захід організовують МВС України,Національна академія внутрішніх справ, Консультативна Місія ЄС в Україні, Національна академія правових наук України, ГС «Центр запобігання та протидії корупції».

  Участь в роботі візьмуть близько 300 представників різних галузей діяльності, міжнародні експерти, управлінці державного сектору та громадськості. Серед спікерів заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Кястутіс Ланчінскас, президент Національної академії правових наук Олександр Петришин, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Юрій Савчук, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко.

  Під час конференції будуть працювати три секції за профільними напрямами: корупція як світоглядна проблема; правовий механізм відповідальності за корупційні правопорушення; організаційні та практичні питання запобігання корупції.

  Початок реєстрації о 09:00 за адресою: Національна академія внутрішніх справ (м. Київ, пл. Солом’янська, 1).

  Робочі мови конференції: українська, англійська.

  Контактна особа: 096 486 95 95 (Вікторія Мазур).