• In English
 • 6 грудня в Мінмолодьспорту урочисто гаситимуть пам’ятну марку до виступу паралімпійської збірної України на ХІІ зимових Паралімпійських іграх
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 05 грудня 2018

  06
  грудня

  15:00

  16:00

  четвер
  вул. Еспланадна, 42, м. Київ

  6 грудня в Мінмолодьспорту пройде урочистість з нагоди погашення пам’ятної марки, присвяченої яскравому успіху українських паралімпійців на ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року, що проходили у південнокорейському місті Пхьончхан з 9 по 18 березня.

  Початок – о 15:00.

  Адреса: вул. Еспланадна, 42, 2 поверх.

  Цей захід стане для Національного комітету спорту інвалідів своєрідним яскравим підведенням підсумку року, що минає, та налаштуванням паралімпійців-зимників на новий спортивний сезон-2018/2019, який незабаром розпочнеться першим у цьому сезоні кубком світу з лижних перегонів та біатлону.

  В урочистості візьмуть участь:

  Ігор Жданов, Міністр молоді і спорту України,

  Валерій Сушкевич, президент Національного комітету спорту інвалідів України,

  Олександр Перцовський, перший заступник генерального директора ПАТ «Укрпошта»,

  Олена Юрковська, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призер кількох зимових Паралімпіад з лижних перегонів та біатлону, Герой України,

  представники національних паралімпійських збірних команди України з різних видів спорту.

  На марці розміщено фото чемпіонів та призерів Національної паралімпійської збірної команди України, які вибороли 22 високі нагороди для України: сім золотих, сім срібних і вісім бронзових медалей.

  Марку на честь українських паралімпійців ПАТ «Укрпошта» у співпраці з Національним комітетом спорту інвалідів України виготовлено вперше.

  Наклад марки – 130 тисяч примірників.

  Акредитація за телефонами – (044) 2894330, (093) 7711064.