• In English
 • 7 червня у Києві – відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності!
  опубліковано 01 червня 2018

  01
  червня

  11:00

  12:00

  п’ятниця

  7 червня у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбудеться офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності.

  Центр створено у КНУТД за підтримки Проекту GIZ "Реформа сектору енергоефективності" з метою впровадження вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

  Центр стане практичною платформою для підготовки енергоменеджерів та сертифікованих енергоаудиторів, підвищення їх кваліфікації, демонстрації сучасного обладнання та технологій з енергоефективності.

  Основні напрями роботи Центру:

  удосконалення освітнього процесу підготовки енергоменеджерів за програмами підготовки бакалаврів та магістрів у реальних умовах набуття практичних навичків у роботі;

  досягнення кращих результатів енергоощадності завдяки застосуванню обладнання та технологій вітчизняних та зарубіжних передових компаній;

  спільне виконання науково-дослідних робіт прикладного характеру в інтересах підприємств галузі.

  Також передбачено проведення навчальних курсів енергоаудиторів, науково-технічних заходів, стажувань та підвищення кваліфікації, акцій та ініціатив, надання консультацій та роз’яснень, розробка готових рішень у сфері енергоефективності для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів, а також використання відновлюваних джерел енергії.

  У відкритті Центру енергоефективності очікується участь таких осіб:

  Роман Греба – заступник Міністра освіти і науки України,

  Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності,  

  Іван Грищенко – ректор КНУТД,

  Джордж Крістодореску – координатор сектору енергоефективності Німецького товариства міжнародного співробітництва в Україні «GIZ»;

  Олександр Домбровський – народний депутат України, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК;

  Володимир Щелкунов – Президент ICC Ukraine.

  Організатор заходу - КНУТД за підтримки Проекту GIZ "Реформа сектору енергоефективності", за інформаційної підтримки Держенергоефективності та інших партнерів.

  Реєстрація гостей: 10:30.   

  Початок заходу:  11:00. 

  Місце проведення заходу: м. Київ, провул. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 Київського національного університету технологій та дизайну).

  Акредитація ЗМІ відбувається за тел.: +38 097 727-96-48, +38 044 256-84-27, osm@knutd.edu.ua (представник оргкомітету Інни Єрмоленко).