• In English
 • 7 червня відбудеться презентація практичного порадника по комунікаціях із мешканцями деокупованих територій
  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, опубліковано 06 червня 2023

  07
  червня

  17:00

  18:00

  середа

  Міністрерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запрошує на презентацію практичного порадника по комунікаціях із мешканцями деокупованих територій.

  Презентація відбудеться 7 червня 2023 року о 17:00 в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

  Учасники:

  Ірина Верещук – Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Андрій Черняк – ректор Національної академії СБУ.

  «Психологічні аспекти комунікації з населенням на деокупованих територіях України» – це практичний порадник про те, як спілкуватися з дорослими та дітьми, що зазнали травматичного досвіду внаслідок російської окупації.

  Порадник призначений для тих, хто в межах своєї професійної чи благодійної діяльності долучається до комунікації з мешканцями деокупованих територій: для військових, соціальних і медичних працівників, освітян, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, журналістів, волонтерів. А також – для широкого кола читачів.

  Акредитація представників ЗМІ за посиланням

  Контактний телефон: (044) 355-14-86

  УВАГА! Акредитація на захід і пред’явлення документів, що посвідчують особу, обов’язкові. Акредитація триватиме до 14:00 7 червня 2023 року. Для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

  Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672 .