• In English
 • 5 червня Мінветеранів оголосить склад Нацзбірної України на Ігри Нескорених-2023 у Дюссельдорфі

  05
  червня

  15:30

  16:30

  понеділок

  У понеділок, 5 червня, о 15:30 у медіа центрі “Укрінформу” (м. Київ, вул.Б.Хмельницького 6/18) буде презентовано склад Національної збірної, яка представлятиме Україну у міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту Invictus Games-2023 у Дюссельдорфі.

  Участь у презентації візьмуть

  • Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна;
  • Національний координатор Ігор Нескорених в Україні Ілона Волошина;
  • головний тренер збірної України на Ігри Нескорених Олена Яновська;
  • представник ГО «Повернись живим!» (уточнюється).

  Онлайн трансляція заходу також відбуватиметься на Facebook-сторінках Мінветеранів (https://www.facebook.com/mva.gov.ua), Invictus Games: Team Ukraine та ресурсах “Укрінформу”.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

  Контактна особа у разі наявності питань: Світлана Судак s.sudak@stratcomua.org,  +380673782151

  Нагадаємо, наприкінці квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання “Ігри Нескорених”, за результатами яких відбіркова комісія сформувала збірну, яка у вересні 2023 року представить нашу державу у Дюссельдорфі на міжнародних змаганнях Invictus Games.

  Ігри Нескорених в Україні – найбільші ветеранські змагання з адаптивних видів спорту, які покликані створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.

  Відбір та підготовку збірної України 2023 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим», Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» та ГО «Ігри Інвіктус Україна» за підтримки міжурядової робочої групи та за сприяння Управління спорту Львівської міської ради.

  Довідково

  Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році, — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

  Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2022 рік, вони відбулися у квітні 2022 року.

  Мета проекту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.

  За час існування в Україні проект розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.