• In English
 • 6 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  06
  липня

  09:45

  18:00

  вiвторок

  6 липня 2021 року відбудеться  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 09 година 45 хвилин.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів Міністерства економіки України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  2. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби з питань праці України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби з питань праці України та обговорення її результатів.

  4. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби з питань праці України.

  5. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби з питань праці України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  6. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  7. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту України та обговорення її результатів.

  8. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту України.

  9. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  10. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби України та обговорення її результатів.

  12. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби України.

  13. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної міграційної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  14. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства економіки України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  15. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства економіки України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  16. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства економіки України та обговорення її результатів.

  17. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства економіки України.

  18. Визначення кандидатур на зайняття посади першого державного секретаря Міністерства економіки України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  19. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  20. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та обговорення її результатів.

  21. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  22. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  23. Різне.