• In English
 • 1 липня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  01
  липня

  10:00

  18:00

  четвер

  1 липня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 10:00 год.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про обрання Головуючого члена Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  2. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів Міністерства економіки України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  3. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  4. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України та обговорення її результатів.

  5. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  7. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  8. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту України та обговорення її результатів.

  9. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту України.

  10. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  11. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  12. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та обговорення її результатів.

  13. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  14. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  15. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  16. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  17. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  18. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  19. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  20. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та обговорення її результатів.

  21. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  22. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  23. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Національної соціальної сервісної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  24. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національної соціальної сервісної служби України та обговорення її результатів.

  25. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Національної соціальної сервісної служби України.

  26. Визначення кандидатур на зайняття посади першого Голови Національної соціальної сервісної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  27. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства економіки України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  28. Різне.