• In English
 • 4-5 жовтня в Україні з офіційним візитом перебуватиме Міністр закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки
  опубліковано 03 жовтня 2018

  04
  жовтня

  10:50

  четвер
  05
  жовтня

  17:00

  п’ятниця
  Михайлівська пл., 1, м. Київ

  4-5 жовтня 2018 року в Україні з офіційним візитом перебуватиме Міністр закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки Мірослав Лайчак.

  Візит глави словацького зовнішньополітичного відомства відбудеться з метою активізації політичних контактів та обговорення важливих питань порядку денного українсько-словацької співпраці на двосторонньому та багатосторонньому рівнях.

  Важлива увага під час переговорів приділятиметься питанням інтенсифікації двосторонніх відносин, взаємодії в рамках міжнародних організацій, зокрема в ОБСЄ, з урахуванням майбутнього головування Словаччини в організації у 2019 році, шляхам консолідації зусиль заради зміцнення миру і безпеки.

  4 жовтня 2018 року передбачено проведення переговорів та спільної прес-конференції Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки Мірослава Лайчака.

  Прес-служба  МЗС  оголошує  акредитацію  на  висвітлення  прес-конференції та  протокольної  фото-,  відеозйомки  переговорів  за  телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  10:50 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів міністрів закордонних справ Павла Клімкіна та Мірослава Лайчака (запрошуються тільки фото- та відеооператори). Михайлівська пл., 1, МЗС України, 6-й поверх. Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 10:30.

  11:30 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мірослава Лайчака. Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 1-й поверх. Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 11:15.

  Завершення акредитації: 4 жовтня о 09:30.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, вхід через під’їзд №3, м. Київ.

  Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією). 

  Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у прес-конференції.