• In English
 • 30 листопада Геннадій Зубко та Хюг Мінгареллі презентують проект щодо впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 29 листопада 2018

  30
  листопада

  11:00

  13:00

  п’ятниця
  Кловський узвіз, 1, м. Київ

  У п’ятницю, 30 листопада за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, Посла ЄС в Україні, Голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі і Директора ПРООН в Україні Янтомаса Хімстра відбудеться презентація спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН (ПРООН) «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» щодо впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі України.

  Запланований прес-брифінг.

  Початок об 11:00.

  Місце проведення: Представництво ООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м. Київ.

  Акредитація ЗМІ за телефоном +38 (097) 139 14 75 Юлія Самусь або ел.поштою Yuliia.Samus@undp.org.

  Довідково

  Проект є частиною програми ЄС з підтримки енергоефективності для України (EE4U) і реалізовується з метою покращити енергоефективність житлового сектору України. У свою чергу проект ПРООН буде стимулювати та підтримувати створення нових ОСББ, використовуючи свою присутність в регіонах, а також готувати їх до пошуку та отримання фінансування для реалізації ініціатив із покращення стану будинку. У 24 областях буде створено як мінімум 2000 нових і загалом 4000 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами. Загальний бюджет проекту 4 млн євро.