• In English
 • 29 листопада - презентація результатів Національного опитування з питань рівності між чоловіками та жінками в Україні
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 28 листопада 2018

  29
  листопада

  12:00

  13:00

  четвер
  Український кризовий медіа-центр, м. Київ, вул. Хрещатик, 2

  29 листопада о 12:00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбудеться Презентація результатів Національного опитування з питань рівності між чоловіками та жінками в Україні.

  Спікери:

  • Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе;
  • Старший Директор Національного Демократичного Інституту в Україні Мері О'Хейген. 

  Під час заходу будуть презентовані унікальні дані щодо думки українців про те, як чоловіки та жінки мають бути залучені до політичного життя, яким має бути розподіл сімейних обов’язків, як змінилося ставлення українців до насильства в сім’ї та багато інших питань.

  Розробка та виконання опитування здійснені Національним Демократичним Інститутом в Україні на замовлення Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе. Польові роботи були проведені компанією GfK Ukraine з 2 по 23 липня 2018 року методом 2558 особистих інтерв'ю в чотирьох макрорегіонах України: Захід, Центр/Північ, Південь, Схід, окрім непідконтрольних українському уряду територій. Середня похибка для цього опитування становить +/- 3%. Дослідження було проведено за фінансової підтримки Швеції та Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

  Час проведення: 12:00.

  Місце проведення: Український кризовий медіа-центр, м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

  Представникам ЗМІ необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScY8zoTsZQPxBkuiOQ6RnYBo2UBkEXLc-cOI3Kz5u6YLm7n3Q/viewform 11:00 29 листопада.

  Вхід за редакційними посвідченнями.

  Довідки: +38 050 157 81 59, press@uacrisis.org/