• In English
 • Увага, зміни! 30 березня відбудеться презентація збірки творів Григорія Сковороди до 300-річчя від дня народження філософа

  30
  березня

  16:30

  17:30

  четвер

  Увага! Змінено час і залу

  30 березня 2023 року о 16.30  в Медіацентрі Україна-Укрінформ відбудеться презентація повної академічної збірки творів Григорія Сковороди до 300-річчя від дня народження видатного філософа. 

  Спікери:

  • Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України;

  • Олександр Красовицький, український видавець, генеральний директор та власник видавництва «Фоліо» (Харків);

  • Олесь Доній, голова Центру дослідження політичних цінностей, упорядник книги «Сковорода і Ми».

  До уваги читачів пропонується Повна академічна збірка творів Григорія Сковороди за редакцією професора Леоніда Ушкалова. Мова видання українська, старослов'янська, церковнослов'янська, латинь, давньогрецька.

  У анотації йдеться: «Видатний філософ, поет, педагог Григорій Сковорода був і візіонером. Адже «Сон» мислителя — твір, у якому відбито все пережите й передумане Сковородою, — можна назвати фіксацією вибору його власного місця у світі. Четвертий том також містить листи, філологічні нотатки Григорія Сковороди та його переклад комедії Теренція «Брати». У додатку вміщено біографію філософа, написану його учнем, а згодом близьким другом М. Ковалинським. Завдяки Ковалинському й збереглася значна частина епістолярної спадщини Г. Сковороди. Видання здійснене в належному академічному форматі й стане цінним джерелом для всіх, хто вивчає творчість Сковороди».

  Формат заходу – офлайн (Зала 2).

  Журналісти зможуть поставити питання.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

  Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Медіацентру Україна-Укрінформ. 

  Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.