• In English
 • 29 квітня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  29
  квітня

  09:30

  16:30

  четвер

  29 квітня 2021 року проводиться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 9:30.

  Місце проведення – НАДС,  каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони та визначення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства рибного господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства рибного господарства та визначення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  Голови Державного агентства рибного господарства.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства рибного господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву та визначення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Національного агентства України з питань державної служби етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національного агентства України з питань державної служби та визначення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Національного агентства України з питань державної служби.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Національного агентства України з питань державної служби, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Різне.