• In English
 • 27 квітня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  27
  квітня

  09:30

  16:20

  вівторок

  27 квітня 2021 року проводиться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 9:30.

  Місце проведення – НАДС,  каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки та визначення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства освіти і науки, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму та визначення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг та визначення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Різне.