• In English
 • 29 березня МІП відзвітує про реалізовані проекти у сфері міжнародної комунікації
  опубліковано 28 березня 2018

  29
  березня

  11:00

  12:00

  четвер
  вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ

  29 березня 2018 року об 11 годині в прес-центрі інформаційної агенції «Укрінформ» відбудеться прес-конференція з нагоди презентації в Японії двох проектів Міністерства інформаційної політики України – короткометражної стрічки «Дякую» та виставки картин українських військових у стилі манґа.

  Під час заходу МІП розповість про перспективи реалізації проектів у сфері міжнародної комунікації в 2018 році.

  Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Анатолій Соловей, начальник Управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України; Дайсуке Мінаміно, Перший секретар, керівник політичного відділу Посольства Японії в Україні; Марина Соботюк, радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації.

  Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

  Короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

  У жовтні 2017 року на запрошення Міністерства інформаційної політики до України приїздила художниця Нацуме з Японії та привозила свої роботи із зображеннями українських військових в японському стилі манґа. З 14 березня картини постійно експонуються у Посольстві України в Японії.

  Акредитація ЗМІ електронною поштою за адресою: accreditation.mip@gmail.com.

  Адреса: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ (ст. м. «Театральна»).

  Контактний телефон: (044) 200-41-23.

  Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.