• In English
 • 28 серпня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  28
  серпня

  09:00

  13:00

  субота

  28 серпня о 9:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Різне.