• In English
 • 28 листопада - презентація національного проекту з навчання майбутніх лідерів державної цифрової трансформації — CDTO Campus

  28
  листопада

  17:00

  18:00

  вівторок

  Щоб кожна держструктура, громада чи місто могли самостійно керувати процесами цифрової трансформації, необхідні люди з лідерським потенціалом, управлінськими здібностями та ІТ-бекграундом. Тому Мінцифра разом з партнерами запускає національний проект з навчання майбутніх лідерів державної цифрової трансформації — CDTO Campus.

  Презентація проекту відбудеться 28 листопада

  Початок заходу: 17:00.

  Долучитися до онлайн-трансляції можна на YouTube-каналі або Facebook-сторінці Мінцифри.

  CDTO Campus — це освітній проект, який пропонує довготривалі та короткотермінові програми як для наступного покоління лідерів цифрової трансформації, що вирішили змінити кар’єрну траєкторію та перейти з громадського чи приватного сектору на державну службу, так і для досвідчених CDTO, які мають постійно покращувати свої знання та навички. Навчальні програми побудовано на міжнародному та українському досвіді, який є унікальним, що дасть змогу студентам розвинути реальні практичні навички.

  Серед лекторів — експерти з реальним досвідом у цифровій трансформації держсектору.

  Головна мета проекту — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ. Довгострокова ціль CDTO Campus — не лише ділитися українськими GovTech-рішеннями зі світом, а й завдяки кваліфікованим кадрам побудувати найзручнішу цифрову державу у світі, забезпечити швидкість цифрових реформ та покриття цифровою інфраструктурою й послугами як на національному, так і на регіональному рівнях.

  Під час презентації спікери розкажуть про можливості та методологію освітніх програм, а також розкриють, як побудовані програми навчання та хто зможе взяти в них участь.

  CDTO Campus втілюється Фондом Східна Європа, фінансується Visa Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.