• In English
 • 28 березня відбудеться Ярмарок закупівель та постачальників для потреб ООН
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 17 березня 2023

  28
  березня
  вівторок

  МЗС України відновлює практику ознайомлення українських підприємств з особливостями закупівельної діяльності агенцій, програм і фондів ООН.

  З метою підтримки українських експортерів запрошуємо українські підприємства 28 березня взяти участь у Ярмарку закупівель та постачальників для потреб ООН (UN Procurement and Vendor Fair), який проводиться МЗС України спільно з ООН та Київською Торгово-промислової палатою.

  Подія стане унікальним майданчиком, де українські підприємці зможуть дізнатися більше про роботу агенцій ООН в Україні, а також щодо категорій товарів та послуг, які закуповуються через спеціальну платформу ООН (UN Global Marketplace). На заході представлять інформацію щодо особливостей проведення тендерних процедур, які застосовуються установами, агенціями, програмами і фондами ООН.

  Система ООН є найбільшим закупівельником серед міжнародних організацій із загальним обсягом щорічних тендерів в обсязі майже 30 млрд дол. США, яка для підтримки своєї діяльності потребує товари і послуги як в Україні, так і по всьому світу.

  Протягом останніх років найбільшими сегментами закупівель організацій ООН були фармацевтичні препарати, вакцини, медичні товари, транспортні послуги, зберігання та поштові послуги, а також продукти харчування та напої тощо.

  На сьогодні українські підприємства вже мають успішний досвід укладення контрактів з Секретаріатом ООН та агенціями, програмами і фондами цієї міжнародної організації. Разом з тим, можливим є розширення участі українських компаній у постачанні товарів і послуг для потреб ООН.

  В Україні агенції ООН, забезпечуючи надання значної за обсягом допомоги для гуманітарного реагування та відновлення, закупляють широкий спектр товарів та послуг, у тому числі сільськогосподарську продукцію, транспортні засоби, текстильні товари (дитячий одяг, ковдри, постільну білизну, рушники та інше), іграшки для дітей, меблі, офісне приладдя та обладнання, техніку, послуги з перевезення, станції і реагенти/хімікати для очищення води, системи моніторингу забруднення повітря, спеціалізоване рятувальне обладнання та приладдя для розмінування, паливо, медичне та реабілітаційне обладнання, обладнання для виробництва та зберігання електроенергії (генератори, батареї, інвертори, акумулятори, зарядні станції, трансформатори різної потужності, в тому числі промислові), засоби індивідуального захисту, обладнання та засоби для надання невідкладної допомоги, охоронне обладнання та послуги, обладнання та послуги з переробки відходів, стаціонарні лабораторії / або мобільні пристрої екологічного моніторингу, ІТ обладнання, тощо.

  Крім того, агенції ООН замовляють послуги з проведення соціологічних опитувань, аналітичних досліджень, організації заходів та оренди приміщень, розробки медіаконтенту, графічного дизайну, друку рекламних матеріалів, розробки макетів, розробки відео та іншого медіаконтенту, , ІТ-послуги (розробка програм, вебсайтів, електронних платформ, баз даних та інше) та інженерні послуги тощо.

  Участь у заході є безкоштовною. Мова заходу українська та англійська.

  Формат заходу передбачає як особисту присутність учасників, так і можливість підключення онлайн через Zoom.

  Реєстрація для участі проводиться по 23 березня включно за посиланням:

  https://forms.gle/pKnW6YR6zu9kgXo29.

  Лист-підтвердження реєстрації із зазначенням формату участі та детальна інформація про подію будуть надіслані на електронну адресу.