• In English
 • 21 березня відбудеться інформаційний захід, присвячений Дню соціальної роботи

  21
  березня

  14:00

  14:30

  вівторок

  21 березня о 14:00 Міністерство соціальної політики у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF проведуть інформаційний захід, присвячений Дню соціальної роботи.

  Міністерство соціальної політики України створює нову систему надання соціальних послуг, основною метою якої є підтримка людей у складних життєвих обставинах та досягнення ними економічної самостійності, а також забезпечення гідного рівня життя тим, хто з об’єктивних причин не може обійтися без соціального супроводу та допомоги.

  Під час заходу «Нові горизонти соціальної роботи», Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович представить візію майбутнього соціальної сфери. Участь в обговоренні візьмуть представники громадського сектору, органів місцевого самоврядування, партнерських донорських організацій та експертного середовища.

  Запрошуємо долучитися до участі в заході у форматі онлайн всіх працівників соціальної сфери. Для цього достатньо заповнити спеціальну ФОРМУ УЧАСНИКА. Посилання на подію буде надіслано зареєстрованим учасникам на вказані ними електронні адреси.