• In English
 • 27 вересня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  27
  вересня

  11:30

  18:00

  понеділок

  27 вересня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час проведення засідання – 11:30.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної інспекції культурної спадщини етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної інспекції культурної спадщини та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної інспекції культурної спадщини.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної інспекції культурної спадщини, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Різне