• In English
 • 23 вересня – онлайн-захід щодо обговорення перспектив впровадження онлайн-інструменту SELFIE в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 22 вересня 2021

  23
  вересня

  14:00

  16:00

  четвер

  23 вересня 2021 року відбудеться презентація результатів пілотного впровадження онлайн-інструменту SELFIE в Україні. Учасники також обговорять наступні кроки щодо подальшого масштабування проекту на національному та регіональному рівнях. Проект реалізується Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Європейським фондом освіти (ETF) та Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії (JRC).

  Початок: о 14:00 (орієнтовна тривалість – 2 години).

  Учасники заходу:

  • Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки;
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції;
  • Ніколета Джіанноцу, керівник проекту SELFIE, науковий співробітник Об’єднаного дослідницького центру (JRC), Підрозділ В4, Європейська комісія;
  • Наїр Каррера Мартінез, головний керівник проекту SELFIE, Генеральний директорат Європейської комісії з питань освіти та культури (DG EAC);
  • Алесандро Бролпіто, старший спеціаліст із цифрових навичок та навчання Європейського фонду освіти (ETF).

  Трансляція заходу відбудеться на Facebook-сторінці МОН, а також на Youtube-сторінці Європейського фонду освіти.

  Відеозапис буде оприлюднено на ресурсах МОН.

  Довідково

  SELFIE – це сучасний інструмент для оцінки ефективності впровадження цифрових технологій у закладах освіти. Застосування інструменту полягає в проведенні опитування шляхом онлайн-анкетування адміністрації закладу, вчителів та учнів. Далі система обробляє результати за певним алгоритмом та видає інтерактивний звіт стану цифровізації закладу освіти, який можна використати для подальшого стратегічного планування цифровізації закладу.

  SELFIE розроблено експертами Європейської Комісії та активно використовується в багатьох країнах світу. Більш детальна інформація про інструмент доступна на порталі SELFIE.

  У межах пілотного проекту в Україні самооцінювання SELFIE пройшли 60 шкіл та 30 закладів професійної освіти. Загальна кількість учасників: понад 20 тисяч.

  ___