• In English
 • 27 вересня Віце-прем’єр-міністр-Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров візьме участь у Форумі IT-директорів органів влади
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 вересня 2019

  27
  вересня

  14:30

  15:00

  п’ятниця

  27 вересня у Києві відбудеться черговий 5 Форум IT-директорів органів влади «Довіра у цифровому суспільстві», в ході якого будуть обговорювати перспективи розвитку електронного урядування. Організаторами виступають Міністерство цифрової трансформації України та проект ULEAD/EGOV4UКRAINE.

  Ключовими спікерами будуть:

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

  Член Європейського парламенту, колишній віце-президент  Європейської  комісії зі спільного цифрового ринку Андрус  Ансіп

  Керівник Групи підтримки України в Єврокомісії  Петер Вагнер.

  У роботі форуму також візьмуть участь високопоставлені  дипломати країн ЄС, інші представники Уряду та експерти  проекту EGOV4UКRAINE.

  Віце-прем’єр-міністр представить презентацію бренда «Держава у смартфоні» («Цифрова держава») з дорожньою картою реалізації та обговорить основні питання взаємодії нового міністерства з органами державної влади та місцевого самоврядування.

  Форум IT-директорів є провідним майданчиком для ґрунтовної дискусії щодо розвитку електронного урядування в Україні та співпраці між Європейським Союзом та Україною у цій сфері.  Його учасники обговорюють поточний стан справ та конкретні виклики, дискусії на форумі сприяють формуванню стратегічного  бачення розвитку е-урядування та  цифрових технологій на благо  українського суспільства.

  Форум відбудеться за адресою: м. Київ,  вул. Вадима Гетьмана, 6.

  Орієнтовний час початку виступу Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова: 14.30

  Акредитація для ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/3bE7b8mx7yNbg2H26

  За наявності додаткових запитань звертайтеся до прес-служби Міністерства цифрової трансформації України за телефоном +38(097)162 85 29.