• In English
 • 25-27 вересня Голова НАДС Костянтин Ващенко візьме участь у конференції з HR у публічному управлінні “Одеса.Рішельє.Форум”

  25
  вересня

  10:00

  середа
  27
  вересня

  18:00

  п'ятниця

  25-27 вересня 2019 року в м. Одеса відбудеться конференція з HR у публічному управлінні “Одеса.Рішельє.Форум”.

  Організатори: Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національна академія державного управління при Президентові України.

  Мета заходу: обмін досвідом і практикою, спрямованих на здійснення реформи державного управління та державної служби. Учасникам буде надана можливість взяти активну участь в обговоренні різних шляхів реформування державної служби, сучасних HR технологій, нових інструментів у навчанні та розвитку персоналу в державних органах України та країнах-членах ЄС і ОЕСР, а також у приватному секторі.

  “Одеса.Рішельє.Форум” передбачає:

  ▪ КЛЮЧОВІ ВИСТУПИ щодо глобальних HR тенденцій у державному управлінні та приватному секторі, а також щодо майбутніх викликів та перспектив для державної служби України, щоб задати тон подальших дискусій;

  ▪ ІНТЕРАКТИВНІ OXFORD STYLE ДЕБАТИ щодо HR технологій в публічному управлінні та приватному секторі, можливості їх застосування на державній службі;

  ▪ МАЙСТЕР-КЛАСИ від HR-лідерів і лідерів у сфері професійного розвитку;

  ▪ ПАНЕЛЬНІ ДИСКУСІЇ щодо брендінгу роботодавців, культури державної служби та залучення молоді та фахівців на державну службу, а також щодо впровадження інноваційних підходів до професійного розвитку та навчання на державній службі з акцентом на ключових кроках для розвитку лідерів, які творять зміни, та компетентних державних службовців, які спрямовані на створення підзвітної, відповідальної та ефективної державної служби, орієнтованої на задоволення потреб громадян та суспільства.

  Запрошені: представники вищого корпусу державної служби та служб управління персоналом державних органів України; представники програми ОЕСР/SIGMA та ОЕСР; HR-експерти у сфері державної служби з окремих країн-членів ЄС та ОЕСР: Естонії, Фінляндії, Франції, Латвії, Литві, Польщі тощо; HR-лідери з приватного сектору; національні HR-експерти у сфері державної служби та з питань реформування державного управління; представники освітніх закладів, тренінгових організацій.

  Дата проведення заходу: 25-27 вересня 2019 року.

  Початок заходу: 10:00.

  Місце проведення заходу:

  • 25 вересня 2019 року: м. Одеса, вул. Генуезька, 22, адмінбудівля Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України;
  • 26-27 вересня 2019 року: м. Одеса, Гагарінське плато, 5, Готельний комплекс «Одеса».