• In English
 • 27 листопада Держенергоефективності та Асоціація ОТГ зміцнять співпрацю у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці

  27
  листопада

  11:00

  14:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

  27 листопада об 11:00 в ІА «Укрінформ» відбудеться круглий стіл, присвячений результатам та планам проекту Асоціації ОТГ «Марафон: енергоефективна та безпечна громада».

  Під час заходу планується підписання Меморандуму про співпрацю між Держенергоефективності та Асоціацією об'єднаних територіальних громад у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці.

  Основні спікери:

  Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності

  Валентина Полтавець - виконавчий директор Асоціації ОТГ

  Сергій Варга - керівник  проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО»

  Оксана Гарнець - керівник Швейцарсько-українського Проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

  Організатор заходу: Асоціація об'єднаних територіальних громад.

  Початок: 11:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»),  ІА «Укрінформ».

  АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com або за тел.: (044) 299-05-00.

  Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

  Довідково

  Одне із стратегічних завдань Асоціації об'єднаних територіальних громад - сприяння створенню безпечного середовища в громадах. Сьогодні «безпечна» громада - це передусім енергоефективна громада, яка ставить собі за мету проведення якісної термомодернізації муніципальних об'єктів, прагне замістити газ альтернативними видами палива, а також піклується про безпеку місцевих жителів та їх комфортне життя.

  У рамках проекту «Марафон: енергоефективна та безпечна громада» проведено інформаційні заходи, презентації в 4 областях України, відбулися конкурси «Енергоефективна громада» та «Безпечна громада».