• In English
 • 26-28 листопада в Києві проходить Підсумкова молодіжна конференція кампанії Ради Європи
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 листопада 2018

  26
  листопада

  10:00

  понеділок
  28
  листопада

  16:00

  середа
  м. Києві, готель "Братислава"


  26-28 листопада 2018 року в м. Києві (готель "Братислава") відбудеться Підсумкова молодіжна конференція кампанії Ради Європи "No Hate Spech Movement" (Рух проти мови ненависті) в Україні.

  У рамках заходу 27 листопада о 10:00 відбудеться круглий стіл з питань кампанії NHSM та подолання мови ненависті в Україні.

  Участь у заході візьмуть:

  • заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема;
  • представники Департаменту молоді Ради Європи;
  • представники ВМГО "Асоціація "КВН України";
  • представники міжнародних та національних організацій, інститутів громадянського суспільства та установ, що працюють з молоддю, активістів кампанії "Рух проти мови ненависті" в Україні.

  Організатори заходу - Департамент молоді Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Асоціація "КВН України".

  Мета заходу - презентація результатів та підсумків європейської кампанії "Рух проти мови ненависті" в Україні, обмін досвідом і думками про шляхи та інструменти підвищення ефективності участі молоді в рухах із захисту прав людини.

  Загалом під час конференції плануються презентація результатів та підсумків європейської кампанії "No Hate Spech Movement" в Україні; панельні дискусії з питань кампанії "Рух проти мови ненависті" та подолання мови ненависті в Україні за участі молодіжних активістів; акція "Пошта добра" та виставка, присвячена кампанії NHSM в Україні; представлення висновків, керівних принципів майбутньої роботи та проектів учасників з метою протидії мові ненависті.