• In English
 • 26 листопада - Мінекономіки презентує ІТ-платформу в сфері торговельного захисту України
  Міністерство економіки України, опубліковано 22 листопада 2021

  26
  листопада

  10:30

  11:30

  п’ятниця

  26 листопада в онлайн форматі Міністерство економіки України презентує ІТ-платформу «Державний інформаційно-сервісний портал «Торговельний захист України». Долучитися до заходу запрошуються представники українських компаній, які зацікавлені у використанні інструментів торговельного захисту.

  ІТ-платформа розроблена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з метою удосконалення роботи в рамках торговельних розслідувань/переглядів (антидемпінгових, антисубсидиційних, спеціальних).

  Цей програмний продукт призначений для автоматизації процесу проведення торговельних розслідувань/переглядів в Україні та участі у них заінтересованих сторін, спрощення процесу подання та обміну інформацією і матеріалами в рамках торговельних розслідувань, забезпечення публічного доступу до інформації та матеріалів, які стосуються використання інструментів торговельного захисту.

  Під час заходу всі учасники отримають інформацію про процедурні етапи використання ІТ-платформи в рамках участі в торговельних розслідуваннях.

  Дата: 26 листопада 2021 року

  Час: 10:30 - 11:30

  Місце: платформа ZOOM.

  Для отримання доступу необхідно зареєструватися до 18:00 25 листопада за посиланням. Посилання для доступу в ZOOM буде надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

  Робоча мова заходу: українська (переклад не передбачається).