• In English
 • 26 червня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  26
  червня

  10:00

  12:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Проект порядку денного засідання Комісії з питань вищого корпусу
   державної служби
  :

   

  Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 23 червня 2018 року № 8.

  Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 06 червня 2018 року № 375-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної міграційної служби», заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 376-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту».

  Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  • Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.
  • Про порушення дисциплінарного провадження відносно Голови Держрезерву
   Мосійчука В.А.
  • Про здійснення дисциплінарного провадження відносно Голови Укрдержархіву Баранової Т.І.
  • Про здійснення дисциплінарного провадження відносно Голови Державної служби статистики України Вернера І.Є.
  • Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державної міграційної служби та заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   Різне.

  Дата проведення: 26 червня 2018 року

  Місце проведення: 

  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх,
  кабінет № 327
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.