• In English
 • 21 листопада Мінрегіон та громадські організації підпишуть Меморандум щодо розробки концепції публічного управління в будівництві
  опубліковано 20 листопада 2017

  20
  листопада

  09:25

  понеділок
  Додати в календар 2017-11-20 09:25:58 2024-07-25 15:16:24 Europe/Kiev 21 листопада Мінрегіон та громадські організації підпишуть Меморандум щодо розробки концепції публічного управління в будівництві Event organizer. event@organizer.email

  21 листопада у Мінрегіоні відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю у розробці та реалізації Концепції публічного управління у галузі будівництва.

  Його підпишуть Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в особі заступника Міністра з питань будівництва Лева Парцхаладзе та GIZ, Офіс ефективного регулювання (BRDO), IDLO, Конфедерація будівельників України, Будівельна палата України, Національна спілка архітекторів України та Інститут архітектури, урбаністики та регіоналістики НСАУ, ДП «ДІПРОМІСТО», ДП «УкрНДІпроцивільбуд», громадська організація «Разом проти корупції» в особі їх представників.

  Концепція буде містити основні принципи впровадження електронного урядування у містобудівну діяльність. Її впровадження дозволить удосконалити процеси управління, спрощення та прискорення дозвільних процедур у будівництві, зменшити корупційні ризики та покращити інвестиційний клімат.

  Місце проведення заходу: велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

  Початок заходу: 11:00

  Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-96 або поштою press@minregion.gov.ua  до 20 листопада 18:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ